:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Smiertelny wypadek w Bierutowie - kierowca nietrzeźwy - pasażer nie żyje

Na sygnale, Smiertelny wypadek Bierutowie kierowca nietrzeźwy pasażer żyje - zdjęcie, fotografia
nOlesnica.pl 21/05/2019 18:40

Chwilę po godz. 18:00 w Bierutowie doszło do poważnego wypadku. Trzy osoby odniosły obrażenia w tym jedna ciężkich urazów.

Kierowca Opla Vectry z dużą prędkością wjechał w łuk na ul. 1 Maja przy Urzędzie Miasta i wpadł w poślizg. Auto obróciło się dookoła własnej osi. W jego bok uderzył Ford Mondeo nadjeżdżający z naprzeciwka.

Uderzenie było tak silne, że mężczyźnie w Oplu zostali zakleszczeni. Pierwszej pomocy udzielali im strażacy z Bierutowa oraz załoga karetki, która najechała na to zdarzenie.

Po chwili dojechał zastęp straży z Oleśnicy i przy pomocy hydraulicznych nożyc uwolnili uwięzionych mężczyzn.

Pasażer Opla 22 - letni mężczyzna jest w ciężkim stanie. Dwukrotnie stracił przytomność i był reanimowany. Portal nOlesnica.pl dowiedział się, że mężczyzna ma najprawdopodobniej połamane nogi, doznał urazów wewnętrznych oraz urazu głowy.

Na miejsce skierowano śmigłowiec  Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wylądował na terenie obok domu dziecka.

Kierowcy zostali przebadani alkomatem i okazało się, że kierujący Oplem ma około 1 promila alkoholu we krwi.

Pasażer Opla niestety zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Droga aktualnie jest zablokowana.

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Oleśnica

Smiertelny wypadek w Bierutowie - kierowca nietrzeźwy - pasażer nie żyje komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 06:14:32

    Skąd byli poszkodowani ?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 12:14:00

    Ten chłopak co zginął był z Wilkowa

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 12:16:31

    A jak się nazywał

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 12:55:38

    Wyrazy współczucia dla rodziny [*].. Straszna tragedia :(

  • gość 2019-05-22 13:26:55

    Nazywał sie janek kowalski, hieno

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 14:58:34

    Dlaczego zaraz hieno? Zapytać. nie. można debilu.. Matka nie nauczyła kultury dzieciaku...????

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 15:04:03

    Wiecie co jest najgorsze? Znam matkę, ojca, i siostrę tego chłopaka i teraz nie mogą się pozbierać... A ja nie wiem jak im pomóc

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 15:07:45

    Po pijaku za kierownicę...masakra...!co Ci kierujący mają w głowach... Wcale mi takich nie żal... A pasażer to co...,? nie widział że kierujący jest pod wpływem alko...,,,? sami sobie winni...Tyle w temacie...głupota i brak odpowiedzialności...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 15:11:26

    Tylko rodzin żal...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 15:11:49

    Tylko rodzin żal...

  • Gość. - niezalogowany 2019-05-22 15:23:50

    Pier do *y Bogus pijany za kierownicą... rodzice wiedzieli jak się zachowuję , niech ich palcami wytykają

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 15:27:19

    ... no i teraz będzie miał dużo czasu do zrobienia rachunku sumienia... i będzie z tym sumieniem żył do końca swojego życia... i oby więcej za kółkiem nie wsiadł... Zabierać takim prawo jazdy dożywotnio... sama jestem kierowcą... karać takich Surowo,,,!!!

  • Tytus - niezalogowany 2019-05-22 20:07:12

    Jakoś najczęściej jest tak, że sprawcą przeżyje a zginie ktoś inny. Brak szacunku do życia i innych przez takich nieodpowiedzialnych wiraszków. Wiedział, że jest pijany, że ma pasażera i tak brawurowo jechał. Całe szczęście w tym nieszczęściu że nie zginęli przypadkowi przechodnie lub z drugiego samochodu. Przykre i wyrazy współczucia dla rodzin

  • gość 2019-05-23 08:41:31

    ktoś kojarzy z jakiej meijscości byli podróżujacy fordem mondeo? z Bierutowa może?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 13:46:10

    Z Wilkowa

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 15:47:02

    Pasaźer też był nawalony,widziaŀem go wcześniej przed wypadkiem,a kieriwca powinien zistać kaleką i srać pod siebie,powinien takie mieć obrażenia żeby był kaleką i sraŀ pod siebie.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 15:50:27

    Kierujący z Mondeo byli z Oleśnicy,ten co zginoŀ był z Wilkowa i miał tylko 22 lata,znałem go.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 19:10:49

    sofy miał 19lat

  • Gość - niezalogowany 2019-05-23 19:12:36

    Miał 19 lat

  • gość 2019-05-25 01:48:00

    Pijana ferajna z Vectry, naraziła przede wszystkim życie trzeźwych ludzi. Na miejscu Forda mogę być każdego dnia. Nie będę wtedy myśleć o sprawcach. Nie szanują nas, ani siebie.

Dodajesz jako: |